• ZRŠ

ZRŠ je dobrovoľné združenie rodičov alebo zákonných zástupcov detí školy.

• združenie spolupracuje s vedením školy
        • je nápomocné pri organizovaní a zabezpečovaní kultúrnych a športových podujatí školy
        • združenie zhromažďuje a rieši námety, pripomienky a požiadavky rodičov, týkajúce sa výchovy a vzdelávania detí
        • zabezpečuje účasť svojich zástupcov v Rade školy

Práva a povinnosti členov rodičovského združenia:

Členstvo v rodičovskom združení vzniká a obnovuje sa v každom novom školskom roku, podpisom rodiča do zoznamu členov rodičovského združenia, ktorý je totožný s prezenčnou listinou prvého školského zasadnutia.

Členovia pre školský rok 2023/24 sú:

p.Miroslav Gejdoš

p.Martin Uhliar

p. Jozef Kráľ

p.Peter Hámor

p.Peter Poliak

p.Peter Potkan

p. Kvetoslava Legerská

p. Linda Kostrošová

p.Monika Bobeková

p.Stanislava Smoliarová

p.Zuzana Martonová

Príjmy ZRŠ tvoria členské príspevky rodičov za každé dieťa v MŠ. Každoročne je suma schválená na prvom rodičovskom združení v septembri. V súčasnosti je príspevok 7€ na šk. rok.

Z vyzbieranej sumy sa zabezpečujú mikulášske balíčky, maličkosti ku Dňu detí, spomienkové knihy pre odchádzajúcich predškolákov...

Za hospodárenie s financiami je zodpovedný pokladník ........ p. učiteľka Zdenka Remeňová.

• Materská škola Riadok 4,. Ružomberok
      • +421908022957 - riaditeľka školy